Web

Actavis integrācija

Teva pabeidz Actavis Generics pārņemšanu

Pārņemšana stiprina Teva stratēģiju un paver uzņēmumam jaunas iespējas patentbrīvo un speciālsortimenta medikamentu jomā, ik dienu strādājot 250 miljonu cilvēku labā

Vairāk »

Vīzija un misija

Mūsu panākumu pamats un kodols visam, ko darām, ir mūsu vīzija būt par pasaulē neaizstājamāko uzņēmumu medikamentu nozarē, izpildot pienākumu pret saviem pacientiem, klientiem, akcionāriem un darbiniekiem.

Vairāk »

Mūsu darbinieki

Mūsu darbinieki ir mūsu pastāvīgo panākumu pamats. Viņi ir aktīvi, radoši un izaicinājumiem gatavi. Viņi vēlas radīt patiesas izmaiņas cilvēku dzīvē, un Teva tam ir lieliska vieta.
 
 

Teva pasaulē

Teva Baltics skaitļos

Pirmais lielākais farmācijas uzņēmums Baltijā (pēc apgrozījuma vērtības un pārdoto vienību skaita) ◦ Pirmais lielākais uzņēmums Baltijā ģenerisko medikamentu jomā (pēc apgrozījuma vērtības un pārdoto vienību skaita) ◦ Pirmais uzņēmums Baltijā multiplās sklerozes pacientu ārstēšanā ◦ Plašākais produktu portfelis Baltijā (278 produkti) ◦ 6000 pasūtījuma līnijas mēnesī ◦ Produktu izplatīšana 52 valstīs ◦ 300 dedzīgu darbinieku ◦ Vienīgais bioloģisko līdzinieku ražotājs Baltijā
 

Mūsu vērtības

Mūsu pamatvērtības sniedz mums atbalstu, īstenojot mūsu vīziju būt par pasaulē neaizstājamāko uzņēmumu medikamentu nozarē. Teva vērtības iemieso mūsu darbības dziļāko dabu.

 
 

Vēsture

Iepazīstieties ar mūsu vēstures apskatu, kas parāda, kā gadu gaitā uzņēmums ir attīstījies.