Vīzija un misija

​Mēs uzņēmumā Teva dedzīgi vēlamies uzlabot dzīves un veselības aprūpes kvalitāti visā pasaulē. Tā ir mūsu nerimtīgā misija, mums uzlabojot miljoniem pacientu dzīvi katru dienu un miljardiem - katru gadu.

Dedzīga vēlme radīt izmaiņas – tie esam mēs

Mūsu panākumu pamats un kodols visam, ko darām, ir mūsu vīzija būt par pasaulē neaizstājamāko uzņēmumu medikamentu nozarē, izpildot pienākumu pret saviem pacientiem, klientiem, akcionāriem un darbiniekiem.

1901. gadā dibinātais uzņēmums Teva šobrīd ir viens no desmit vadošajiem farmācijas uzņēmumiem pasaulē. Tās galvenajai mītnei atrodoties Izraēlā, Teva darbojas 60 valstīs. Uzņēmumam ir vairāk nekā 46 400 dedzīgu darbinieku visā pasaulē.

Kā globāls farmācijas uzņēmums, kas raugās nākotnē, Teva ir plaša specializēto medikamentu, patentbrīvo medikamentu un bezrecepšu medikamentu, aktīvo farmaceitisko vielu (API) un jaunu terapeitisko vienību spektra izstrādes, ražošanas un mārketinga priekšgalā.
 

 
Saskaņā ar mūsu vīziju mēs augam fundamentāli spēcīgi. Šo stratēģiju papildina nozīmīgas savienības ar nevainojamiem partneriem. Mēs paplašinām savu klātbūtni jaunos tirgos un izlases rezultātā pilnveidojam savas spējas. Mēs līdzsvarojam investīcijas izaugsmē ar atdevi mūsu investoriem. Mēs esam apņēmušies mest izaicinājumu šobrīd neapmierinātajām medicīnas, sabiedrības un pacientu vajadzībām.