Mūsu vērtības

Mūsu pamatvērtības sniedz mums atbalstu, īstenojot vīziju būt par pasaulē neaizstājamāko uzņēmumu medikamentu nozarē. Teva vērtības iemieso mūsu darbības dziļāko dabu.

Mūsu pamatvērtības

Mēs uzņēmumā Teva esam apņēmušies strādāt efektīvi un profesionāli, ievērojot Teva vērtības.

 

Mūsu MĒRĶIS liek mums virzīties uz priekšu un tas piešķir jēgu it visam, ko darām. Un mūsu kopīgās vērtības mūs – uzņēmumu Teva – saista kā vienojošs spēks, tās ir iedzīvinātas katra Teva darbinieka ikdienā.

 

Teva VĒRTĪBAS atspoguļo pašu labāko, kas ir un var būt Teva. Tās mums katram rāda pareizo virzienu, saliek īstos akcentus un kalpo kā vadlīnijas. Mums katram ir bagāta un atšķirīga pagātne, taču kopīgas vērtības mums ļauj kopā doties uz priekšu un būt kā vienam veselumam. Mūsu kopīgās vērtības ir kā auglīga augsne, kas notur labākos un spožākos nozares prātus, nodrošinot ilgtermiņa panākumus.

 

Cilvēks kā pamatvērtība ir centrā visam, ko darām, –  gan katrs cilvēks pasaulē, kurš vēlas kļūt vesels, gan  katrs cilvēks uzņēmumā Teva, kas iegulda prasmes, zināšanas, aizrautību un cilvēcību, lai, uzlabojot cilvēku veselību, padarītu dzīvi labāku.

 

Mūsu mērķis – rūpēties par veselību, nevis cīnīties ar slimību. Mēs ne tikai palīdzam slimajiem kļūt veseliem, bet arī palīdzam veselajiem saglabāt veselību.