Teva gars

​Mūsu kultūra atspoguļo to, kā mēs īstenojam pamatvērtības dzīvē. Mēs ticam, ka saviem darbiniekiem varam dot ne tikai finansiālu atalgojumu – darbs uzņēmumā Teva ir kas vairāk.
Mēs uzņēmumā Teva Baltics atbalstām dažādas sabiedriskās un sporta aktivitātes, kas ir ļoti svarīgi cilvēka labklājības veicināšanai. Turklāt tas ir lielisks veids, kā visiem sanākt kopā un aktīvi pavadīt laiku ārpus biroja.

Maratons Rīgā, Latvijā

 

Turpinot iepriekšējo gadu tradīciju, Teva Baltics komanda piedalās Nordea Rīgas maratonā. Mūsu maratona komandas locekļi izmēģina veiksmi ne tikai 5 un 10 kilometru distancē, bet arī pusmaratonā (apmēram 21 km).

Farmācijas basketbola turnīrs

 

Teva Baltics basketbola komanda Farmācijas basketbola turnīrā bronzas medaļas ir izcīnījusi divus gadus pēc kārtas (2012. gadā un 2013. gadā). Abus gadus mēs esam saņēmuši arī apbalvojumu nominācijā „Labākie līdzjutēji”.

Farmācijas basketbola turnīru katru gadu rīko Latvijas Farmaceitu biedrība, un tas sagādā daudz prieka mūsu darbiniekiem (gan spēlētājiem, gan līdzjutējiem). Turnīrā piedalās komandas no dažādiem farmācijas uzņēmumiem un aptiekām, tāpat arī medicīnas studenti un vairākas ar nozari saistītas organizācijas (piemēram, Veselības inspekcija).

Vasaras un Ziemassvētku pasākumi

 

Visi Teva Baltics darbinieki sanāk kopā Vasaras sanāksmē un Ziemassvētku pasākumā. Šos kopīgos pasākumus, kas sniedz daudz pozitīvu emociju, ļaujot iegūt jaunas zināšanas un labāk iepazīt citam citu, augstu novērtē visi uzņēmuma darbinieki.