Darbs uzņēmumā Teva

​Ja vēlaties strādāt Teva, tad tieši šeit varat atrast visu, kas jāzina par darbu uzņēmumā – ko mēs darām, kur atrodamies un kā iespējams pievienoties mūsu kolektīvam.

Mūsu darbinieku attieksme „varu izdarīt, izdarīšu” ir palīdzējusi sasniegt to neticami stingro pozīciju, kādā pašlaik atrodas Teva Baltics/ UAB Sicor Biotech. Mēs vēlamies būt uzņēmums, ko vērtē augstu, un mūsu pamatvērtības palīdz radīt vidi, kas ļauj īstenot mūsu potenciālu.

Mēs ticam, ka individuāla godprātība ir abpusējas cieņas pamatā, abpusējā cieņa rada veselīgu sadarbību, veselīga sadarbība dod spēku mūsu izcilības meklējumos, kas ir Teva pastāvīgās līderības pamats... Un pastāvīgā līderība ir atkarīga no mūsu individuālās godprātības.

Godalgots uzņēmums

 

Mēs esam pagodināti, ka 2013. gadā Lietuvas Rūpnieku konfederācija pasludināja mūsu uzņēmumu par „Gada eksportētāju 2012”.

Šo apbalvojumu vietējiem ražotājiem piešķir gan pēc eksporta apjoma, gan pēc jaunāko tehnoloģiju vai to kvalitātes vadības sistēmu izmantošanas. Šī bija septītā reize, kad Sicor Biotech saņēma nomināciju kategorijā „Gada eksportētājs”.

Teva gars

 

Mūsu kultūra atspoguļo to, kā mēs īstenojam pamatvērtības dzīvē. Mēs ticam, ka saviem darbiniekiem varam dot ne tikai finansiālu atalgojumu – darbs uzņēmumā Teva ir kaut kas vairāk.

Mēs uzņēmumā Teva Baltics/ UAB Sicor Biotech atbalstām dažādas sabiedriskās un sporta aktivitātes, kas ir ļoti svarīgi cilvēka labklājības veicināšanai. Turklāt tas ir lielisks veids, kā visiem sanākt kopā un aktīvi pavadīt laiku ārpus biroja.

Lasīt vairāk par Teva garu >>

Mūsu darbinieki

 

Aicinām pievienoties mums farmaceitiskās izpētes galvgalī! Ar tehniskā aprīkojuma līmeni, augsti kvalificētiem kolēģiem un attīstīto organizatorisko kultūru, Teva piedāvā neskaitāmas iespējas radīt reālas izmaiņas cilvēku dzīvē un sniegt pievienoto vērtību savai karjerai.

Mēs lepojamies ar saviem darbiniekiem, un ikviens no viņiem sniedz savu artavu mūsu panākumu sasniegšanā.

 

Iepazīties ar mūsu darbiniekiem >>

Karjera Teva Baltics

 

Mēs vēlamies atbalstīt visus savus darbiniekus viņu potenciāla izmantošanā. Viņu mācību process un attīstība sākas tieši tajā brīdī, kad viņi sāk darbu pie mums. Mēs saviem darbiniekiem piedāvājam dažādas iespējas kāpt pa karjeras kāpnēm Teva iekšienē – Baltijas valstīs, Eiropā vai pasaulē.

Šajā sadaļā piedāvājam savu darbinieku veiksmes stāstus Teva Baltics/ UAB Sicor Biotech ietvaros. Uzziniet vairāk par viņu pieredzi un viedokli par Teva!