Web

Ražošana

 

Teva Baltics/ UAB Sicor Biotech ražošanas fakti:

  • vada biotehnoloģiju ražotni Viļņā, Lietuvā;
  • produktus izplata vairāk nekā 50 tirgos;
  • paplašinot ražotnes, pastāvīgi pieaug ražošanas darbību skaits (kapacitāte pieaugusi vairāk nekā divkārt);
  • eksportē vairāk par 90% savu produktu;
  • ražošanas procesā iesaistīti vairāk  nekā 150 darbinieki.

Vairāk »

Biotehnoloģijas

Biotehnoloģija ir sena un labi attīstīta zinātne, kas ietekmē ikdienas dzīvi. Kopš neatminamiem laikiem cilvēki barojuši augus un dzīvniekus un izmantojuši mikroorganismus, lai iegūtu tādus pārtikas produktus kā maize, siers, vīns un alus. Daži arheologu atrastie piemēri, iespējams, norāda pat uz 5000. gadu pirms mūsu ēras.
Modernā biotehnoloģija aptver virkni tehnoloģiju, kas saistītas ar dzīvo organismu vai to produktu izmantošanu pārtikas vai medicīnas nozarē, uzlabojot augus un dzīvniekus, attīstot organismus noteiktam lietojumam un uzlabojot cilvēku veselību un ierasto vidi.

Vairāk »

Izpēte un attīstība

 

Kopš UAB Sicor Biotech dibināšanas tam vienmēr ir bijusi Izpētes un attīstības (R&D) nodaļa. Šajā laikā iegūta plaša pieredze rekombinēto olbaltumvielu ražošanas tehnoloģiju izstrādē un izmantošanā biofarmācijas nozares mērķiem.

Vairāk »

Pārdošana un mārketings

 

Teva Baltics/ UAB Sicor Biotech aktīvu komercdarbību Baltijas valstīs sāka 2004. gadā, kad Teva atvēra biroju Lietuvā. 2007. gadā tika atvērtas pārdošanas un mārketinga nodaļas Latvijā un Igaunijā. Patlaban ar uzņēmuma komerclietām trijās Baltijas valstīs strādā vairāk nekā 100 darbinieku, kas izplata vairāk nekā 300 Teva farmācijas uzņēmumos saražoto recepšu un bezrecepšu medikamentu.

Vairāk »