Teva skaitļos

Desmitais lielākais farmācijas uzņēmums pasaulē ◦ Pasaules līderis patentbrīvo medikamentu jomā ◦ 20,3 miljardi ASV dolāru – pārdošanas ieņēmumi 2013. gadā ◦ Tieša klātbūtne 60 valstīs ◦ Produktu izplatīšana vairāk nekā 120 tirgos ◦ 46 400 dedzīgi darbinieki ◦ 1000 patentbrīvās molekulas un 400 – izstrādes procesā ◦ 73 miljardi tablešu un kapsulu ◦ 73 farmācijas un API (aktīvas farmaceitiskās vielas) ražotnes visā pasaulē
Mēs esam Teva, globāls farmācijas uzņēmums, kas specializējas patentbrīvo, oriģinālo un bezrecepšu medikamentu jomā. Baltijas valstīs mūs pazīst kā Teva Baltics/ UAB Sicor Biotech.

Vīzija un misija

Mūsu panākumu pamats un kodols visam, ko darām, ir mūsu vīzija būt par pasaulē neaizstājamāko uzņēmumu medikamentu nozarē, izpildot pienākumu pret  saviem pacientiem, klientiem, akcionāriem un darbiniekiem.

Darbs uzņēmumā Teva

Teva Baltijas valstīs nodarbina gandrīz 300 cilvēku, kuru pārziņā ir viss – no izpētes un attīstības, ražošanas, kvalitātes kontroles, izplatīšanas un farmaceitisko produktu tirdzniecības līdz iepakošanai, tiesiskā regulējuma lietām, mārketinga un finanšu jautājumiem. Pievienojieties un uzziniet, ko nozīmē darbs Teva!

Mūsu produkti


Lai palīdzētu pacientiem CNS, pretsāpju, onkoloģisko un bioloģisko līdzekļu jomā, Teva izstrādā un ražo inovatīvus medikamentus. Ar mūsu augsti attīstīto medikamentu, ierīču un pakalpojumu palīdzību mēs gādājam novatoriskus inovatīvo medikamentu risinājumus pacientiem un veselības aprūpes speciālistiem visā pasaulē.

Vairāk par mūsu inovatīvajiem produktiem>>


Bioloģiskais medikaments ir medikaments, ko veido viena vai vairākas aktīvās vielas, kas izgatavotas vai iegūtas no bioloģiska avota. Bioloģisko medikamentu aktīvās vielas ir plašākas un sarežģītākas nekā citu medikamentu aktīvās vielas. Tikai dzīvu organismu struktūra var būt tik sarežģīta.

Vairāk par mūsu bioloģiskajiem produktiem>>

 
Mēs ražojam un piedāvājam tirgū lielāko patentbrīvo medikamentu portfeli Baltijā. Teva turpina strādāt izcilas nākotnes vārdā patentbrīvo medikamentu jomā, jo mēs koncentrējamies uz pacientu vajadzībām, uzlabojot atbilstību, ērtumu, efektivitāti un drošumu, piedāvājot patentbrīvus produktus pacientiem un sabiedrībai Baltijā. Katru gadu mēs nākam klajā ar desmitiem jaunu patentbrīvo produktu.

Vairāk par mūsu patentbrīvajiem produktiem>>


Mūsu bezrecepšu medikamenti veido nozīmīgu Teva uzņēmējdarbības daļu Baltijā. Mūsu produkti pārstāvēti pretsāpju, klepus un saaukstēšanās, kā arī gastroenteroloģijas segmentos, un mūsu galvenā atšķirība ir daudzveidība pacientu servisā.

Vairāk par mūsu bezrecepšu produktiem>>

Teva pasaulē

Ar 46 400 darbinieku 60 valstīs Teva ir dinamisks un daudzšķautņains uzņēmums, kas vienlaikus stingri turas pie kopējām vērtībām un kopējas vīzijas. Mēs plānojam būt vadošie farmācijas nozarē, rūpīgi pildot saistības pret saviem pacientiem. Vairāk par Ltd Teva Pharmaceutical Industries uzziniet uzņēmuma tīmekļa vietnē.

Teva klātbūtne pasaulē>>