Teva skaitļos

Viens no desmit lielākiem farmācijas uzņēmumiem pasaulē ◦ Pasaules lielākais patentbrīvo medikamentu  ražotājs ◦ Pārdošanas ieņēmumi 2015. gadā sasniedza 19,7 miljardi ASV dolāru Tiek pārstāvēta 80 valstīs ◦ 16 000 produktu izplatīšana vairāk nekā 100 tirgosIeviesti tirgū vairāk nekā 1 000 jauno patentbrīvo produktu 2016. gadā 57 000 apņēmīgi darbinieki1 800 molekulas produktu portfelī ◦ 120 miljardi tablešu un kapsulu katru gadu ◦ 87 ražotnes visā pasaulē
Mēs esam Teva, globāls farmācijas uzņēmums, kas specializējas patentbrīvo, oriģinālo un bezrecepšu medikamentu jomā. Baltijas valstīs mūs pazīst kā Teva Baltics/ UAB Sicor Biotech.

Vīzija un misija

Mūsu panākumu pamats un kodols visam, ko darām, ir mūsu vīzija būt par pasaulē neaizstājamāko uzņēmumu medikamentu nozarē, izpildot pienākumu pret  saviem pacientiem, klientiem, akcionāriem un darbiniekiem.

Darbs uzņēmumā Teva

Teva Baltijas valstīs nodarbina gandrīz 300 cilvēku, kuru pārziņā ir viss – no izpētes un attīstības, ražošanas, kvalitātes kontroles, izplatīšanas un farmaceitisko produktu tirdzniecības līdz iepakošanai, tiesiskā regulējuma lietām, mārketinga un finanšu jautājumiem. Pievienojieties un uzziniet, ko nozīmē darbs Teva!

Mūsu produkti


Lai palīdzētu pacientiem CNS, pretsāpju, onkoloģisko un bioloģisko līdzekļu jomā, Teva izstrādā un ražo inovatīvus medikamentus. Ar mūsu augsti attīstīto medikamentu, ierīču un pakalpojumu palīdzību mēs gādājam novatoriskus inovatīvo medikamentu risinājumus pacientiem un veselības aprūpes speciālistiem visā pasaulē.

Vairāk par mūsu inovatīvajiem produktiem>>


Bioloģiskais medikaments ir medikaments, ko veido viena vai vairākas aktīvās vielas, kas izgatavotas vai iegūtas no bioloģiska avota. Bioloģisko medikamentu aktīvās vielas ir plašākas un sarežģītākas nekā citu medikamentu aktīvās vielas. Tikai dzīvu organismu struktūra var būt tik sarežģīta.

Vairāk par mūsu bioloģiskajiem produktiem>>

 
Mēs ražojam un piedāvājam tirgū lielāko patentbrīvo medikamentu portfeli Baltijā. Teva turpina strādāt izcilas nākotnes vārdā patentbrīvo medikamentu jomā, jo mēs koncentrējamies uz pacientu vajadzībām, uzlabojot atbilstību, ērtumu, efektivitāti un drošumu, piedāvājot patentbrīvus produktus pacientiem un sabiedrībai Baltijā. Katru gadu mēs nākam klajā ar desmitiem jaunu patentbrīvo produktu.

Vairāk par mūsu patentbrīvajiem produktiem>>


Mūsu bezrecepšu medikamenti veido nozīmīgu Teva uzņēmējdarbības daļu Baltijā. Mūsu produkti pārstāvēti pretsāpju, klepus un saaukstēšanās, kā arī gastroenteroloģijas segmentos, un mūsu galvenā atšķirība ir daudzveidība pacientu servisā.

Vairāk par mūsu bezrecepšu produktiem>>

Teva pasaulē

Ar 57 000 darbinieku 80 valstīs Teva ir dinamisks un daudzšķautņains uzņēmums, kas vienlaikus stingri turas pie kopējām vērtībām un kopējas vīzijas. Mēs plānojam būt vadošie farmācijas nozarē, rūpīgi pildot saistības pret saviem pacientiem. Vairāk par Ltd Teva Pharmaceutical Industries uzziniet uzņēmuma tīmekļa vietnē.

Teva klātbūtne pasaulē>>