Web

Nodrošinām kvalitāti

Nodrošinām kvalitāti

Kvalitāte Teva Baltics / UAB Sicor Biotech ir nepārprotami skaidra visos produkta dzīves cikla posmos. Mūsu apņemšanās būt par pasaulē neaizstājamāko uzņēmumu medikamentu nozarē sākas ar to, ka nodrošinām produktu atbilstību augstākajiem kvalitātes un drošības standartiem.

Vairāk »

Atbalstām vietējās kopienas

Atbalstām vietējās kopienas

Mūsu uzņēmumam un darbiniekiem sociālā atbildība nozīmē drošu, augstas kvalitātes medikamentu ražošanu, drošas darbavietas un personāla labklājības nodrošināšanu, kā arī iniciatīvas, kas vērstas uz labuma sniegšanu valstij, tās pilsoņiem, cilvēkiem mums apkārt. Mums rūp tas, kā dzīvos nākamās paaudzes, tāpēc mēs ieguldām izglītošanā un aizsargājam vidi, lai mūsu bērni un mazbērni varētu par to priecāties.

Vairāk »

Pasaules Multiplās sklerozes (MS) diena

Pasaules Multiplās sklerozes (MS) diena

Teva Pharmaceuticals 31. maijā uzsāk informatīvu kampaņu Dzīves Mirkļi ar MS, kas veltīta Pasaules MS dienai. Tā ir iniciatīva, kas pievērsīs uzmanību slimībai, uzsvērs izaicinājumus, kas jāpārvar MS pacientiem, sadzīvojot ar savu slimību dažādās dzīves situācijās, piemēram, sākot ģimenes dzīvi.
 

Drošība ir mūsu prioritāte

Drošība ir mūsu prioritāte

Teva Baltics / UAB Sicor Biotech rūpējas par savu darbinieku drošību un, veidojot stipru drošības kultūru, pastāvīgi strādā, lai to uzlabotu. Mūsu mērķis, precīzi ievērojot Teva globālos un valstu īpašos drošības standartus, ir darba apstākļi bez negadījumu iespējamības.

Vairāk »

Esam pret korupciju

Esam pret korupciju

Teva Baltics / UAB Sicor Biotech kā daļa no Teva grupas ir pakļauta vairākiem likumiem, kas vērsti pret korupciju un kukuļošanu, piemēram, ASV Ārvalstu koruptīvās prakses aktam (U. S. Foreign Corrupt Practices Act). Tādējādi mēs ievērojam Teva politiku, kas vērsta pret korupciju, un sagaidām, ka ikviens, kas sadarbojas ar Teva, arī ievēros šo politiku.