Mēs izmantojam korporatīvos sociālo mediju kontus, lai dalītos ar informāciju par Teva Pharmaceuticals gan visā pasaulē, gan arī valstīs, kur mēs strādājam, un tos uzņēmuma Teva vārdā pārvalda korporatīvās saziņas komanda.

Šie sociālie konti ir paredzēti galvenokārt jaunumu, notikumu, sociālās ietekmes un tamlīdzīgu tēmu apspriešanai, kā arī darbinieku, pacientu un aprūpētāju stāstiem. Mēs priecājamies ar jums sazināties sociālajos kanālos un ceram uz auglīgu un saistošu dialogu.

Nav paredzēts šos sociālos kanālus izmantot kā forumu, kurā apspriest produktus, ārstēšanu vai slimību, ne arī kā vietu, kur ziņot par nevēlamiem notikumiem vai blakusparādībām.

Ja jums ir konkrēts jautājums par mūsu produktiem vai pakalpojumiem, lūdzu, izmantojiet saziņas veidlapu, lai uzdotu savu jautājumu.

Ja vēlaties ziņot par nevēlamu notikumu vai blakusparādību, kas saistīta ar kādu no mūsu produktiem, lūdzu, sazinieties ar reaction@teva.lv. Izlasiet mūsu farmakovigilances privātuma politiku, lai uzzinātu, kā uzņēmums Teva nodrošina pacientu drošību un privātumu. Ja jums ir radusies dzīvību apdraudoša ārkārtas situācija, lūdzu, sazinieties ar savu ārstu vai vērsieties pēc palīdzības pie vietējiem ātrās palīdzības dienestiem.

Vadlīnijas

Mēs atzinīgi vērtējam jūsu vēlmi sazināties, un mēs centīsimies uz jautājumiem atbildēt savlaicīgi. Ņemot vērā šo sociālo kanālu ierobežojumus un farmācijas nozares normatīvos regulējumus, mūsu atbildes var būt īsas. Kad vien iespējams, mēs jūs novirzīsim uz vietu, kur atrodama papildu informācija vai atbalsts.

Uzņēmuma Teva globālie sociālie konti tiks regulāri uzraudzīti un atjaunināti darba laikā. Ja radušies steidzami jautājumi vai problēmas, lūdzu, sazinieties ar uzņēmuma Teva filiāli savā valstī vai iesniedziet vaicājumu, izmantojot mūsu tīmekļa vietni.

Sociālie kanāli dažkārt var nebūt pieejami, un mēs neuzņemamies atbildību par pakalpojuma trūkumu, ko izraisījis kanāla platformas zaudlaiks.

Saziņā ar uzņēmumu Teva, izmantojot sociālos kanālus, mēs aicinām jūs būt cieņpilniem un pieklājīgiem, kā arī nedalīties ar krāpniecisku, personu identificējošu vai konfidenciālu saturu. Mēs neatbildēsim uz rupjībām, nievājošiem, neslavu ceļošiem vai musinošiem komentāriem, vai arī uz komentāriem par tēmām, kas nav saistīti ar uzņēmumu Teva.

Atrunas

Mēs savos sociālo mediju kanālos nevaram paust specifisku informāciju par saviem produktiem vai ārstniecības līdzekļiem. Ja vēlaties saņemt informāciju par produktiem, lūdzu, apmeklējiet šīs vietnes sadaļu Produkti, lai uzzinātu vairāk, vai arī uzdodiet jautājumu, izmantojot mūsu tīmekļa vietni.

Mēs nevaram sociālajos kanālos sniegt komentārus vai atbildēt uz jautājumiem, kas saistīti ar juridiskiem un finanšu jautājumiem, reglamentējošiem jautājumiem vai patentētu informāciju.

Savos ierakstos un tvītos mēs varam ievietot saites uz neatkarīgām trešo pušu vietnēm. Uzņēmums Teva nevar kontrolēt trešo pušu vietņu saturu; Teva nepauž atbalstu trešo pušu vietņu saturam.

Uzņēmums Teva nepauž atbalstu un neuzņemas atbildību par to sociālo kontu saturu, kuram seko uzņēmuma sociālie konti.