Būdams pasaules vadošais patentbrīvo medikamentu ražotājs, uzņēmums Teva saprot, cik svarīgi ir panākt drošu un kvalitatīvu medikamentu pieejamību, kā arī nodrošināt tiem saprātīgas cenas. 

Uzņēmumam Teva ir vairāk nekā 3,500 produktu liels portfelis, un tas ražo plašu patentbrīvo produktu klāstu gandrīz visām terapijas nozarēm un gandrīz visos iespējamos formātos – no tabletēm un kapsulām līdz šķidrumiem, ziedēm un krēmiem, un tam ir arī plašs efektīvo devu spektrs un kompleksi ievades veidi.

Pieejama un kvalitatīva veselības aprūpe

Uzņēmums Teva gada laikā saražo 76 miljardus tablešu un kapsulu vairāk nekā 53 ražotnēs visā pasaulē. Tā kā mēs ieņemam vadošo pozīciju (pirmajā trijniekā) 25 tirgos pasaulē1, mūsu patentbrīvo medikamentu portfeļa klāstam un apjomam ir nepieredzēti liela ietekme uz veselības aprūpi visā pasaulē.

Balstoties uz ilgā laika periodā gūtiem sasniegumiem, mēs turpinām nostiprināt iegūtās pozīcijas patentbrīvo medikamentu ražošanas jomā, koncentrējoties uz pacientu vajadzībām, nodrošinot atbilstību, ērtības, efektivitāti un drošību, kā arī piedāvājot patentbrīvus produktus par pieejamām cenām pacientiem un veselības aprūpes sistēmām visā pasaulē.

Skatiet mūsu sadaļu Biežāk uzdotie jautājumi, lai uzzinātu vairāk par patentbrīvajiem medikamentiem

_______________________________________________________________________________________

1 Balstoties uz IQVIA 2018.gada datiem