Uzņēmuma Teva plašais filiāļu tīkls visā pasaulē aptver aptuveni 25,000 darbinieku 70 ražotnēs un vairāk nekā 30 valstīs1.

Uzņēmums Teva pētniecībā un izstrādē integrē savas patentbrīvo un specializēto medikamentu ražošanā iegūtās prasmes, lai apmierinātu pacientu vajadzības, apvienojot zāļu izstrādes prasmi ar ierīcēm, pakalpojumiem un tehnoloģijām.

Mēs cenšamies ātri un efektīvi nodrošināt dažādus tirgus ar augstas kvalitātes patentbrīvajiem un specializētajiem medikamentiem.

Komanda, kas to visu īsteno, aptver vairākas mūsu uzņēmējdarbības jomas, ieskaitot pētniecību un izstrādi, kvalitātes nodrošināšanu, regulatīvos jautājumus, zinātnisko un loģistikas atbalstu, klientu apkalpošanu, mārketingu un pārdošanu.

Uzņēmuma Teva priekšrocība ir tā vertikālā integrācija, kas nozīmē, ka lielu daļu no mūsu aktīvajām farmaceitiskajām vielām (API) ražo mūsu pašu API ražošanas uzņēmums – TAPI

Faktiski TAPI nodrošina unikālu piekļuvi kā parastām, tā arī ekskluzīvām API jau no izstrādes posma, ļaujot patentbrīvos medikamentus ieviest tirgū īstajā laikā.

Kvalitātes nodrošināšana 

Uzņēmumu Teva raksturo bezkompromisa apņemšanās nodrošināt kvalitāti, un mēs īstenojam ražošanu saskaņā ar visaugstākajiem kvalitātes un atbilstības standartiem.  Šī apņemšanās ir skaidri redzama ikvienā mūsu medikamentu izstrādes un ražošanas posmā. Visi mūsu ražošanas procesi ir apstiprināti, un produkti ražošanas gaitā tiek pārbaudīti un sertificēti, izmantojot vismodernāko testēšanas aprīkojumu, kas nodrošina visaugstāko kvalitātes un atbilstības standartu ievērošanu. 

Teva darbība ir veltīta tam, lai optimizētu uzņēmuma globālās piegādes ķēdes darbību, sākot no izejvielu iepirkšanas līdz pat brīdim, kad mūsu medikamenti nokļūst pie pacientiem.  Mēs apzināmies, ka savlaicīga, uzticama un rentabla izplatīšana ir būtiski svarīga, lai klientiem un pacientiem sniegtu drošus, efektīvus un augstas kvalitātes produktus neatkarīgi no tā, kur un kad tie būs vajadzīgi. Mūsu plašie un tehnoloģiski attīstītie izplatīšanas centri nodrošina spēju ātri un droši piegādāt visaugstākās kvalitātes produktus.

__________________________________________________________________________________________
[1] Balstoties uz uzņēmuma Teva globālo operāciju iekšējiem datiem par 2018.gadu