Latvia Rūpes par veselību
Daniela Ņūporta Fančera

Daniela Ņūporta Fančera

Daniela Ņūporta Fančera ir rakstniece, padomdevēja migrēnas lietās un autore grāmatai “10: Migrēnas izdzīvošanas memuāri”. Viņa uzskata, ka apgalvojums “migrēna ir tikai galvassāpes” ir maldīgs, un par savu misiju ir izvirzījusi mainīt šo priekšstatu. Fančera ir mācījusies Skidmores koledžā (Skidmore College), kur ieguva bakalaura grādu uzņēmējdarbībā un vadībā. Pašlaik viņa dzīvo Manhetenā, un brīvajā laikā viņu var atrast, rakstot iemīļotajā kafejnīcā Greimersijā (Gramercy). Sekojiet viņai Instagram, Twitter un Facebook @MigraineWriter

Kas ir Daniela?

Daniela Ņūporta Fančera ir rakstniece, padomdevēja migrēnas lietās un autore grāmatai “10: Migrēnas izdzīvošanas memuāriViņa uzskata, ka apgalvojums “migrēna ir tikai galvassāpes” ir maldīgs, un par savu misiju ir izvirzījusi mainīt šo priekšstatu. Fančera ir mācījusies Skidmores koledžā (Skidmore College), kur ieguva bakalaura grādu uzņēmējdarbībā un vadībā. Pašlaik viņa dzīvo Manhetenā, un brīvajā laikā viņu var atrast, rakstot iemīļotajā kafejnīcā Greimersijā (Gramercy). Sekojiet viņai Instagram, Twitter un Facebook @MigraineWriter.

Īss situācijas apraksts – pieredze ar migrēnu

"Man ir bijušas migrēnas lēkmes pēdējos četrpadsmit gadus, desmit gadus no tiem migrēna ir hroniska. Manas “migrēniskās” smadzenes ir iedzinušas strupceļā ārstus – dažus no valstī labākajiem neirologiem un migrēnas speciālistiem. Daudzus gadus esmu aktīvi darījusi visu iespējamo, lai ar nelieliem panākumiem samazinātu migrēnas izraisītās galvassāpes, sākot ar ārstēšanos specializētajā neiroloģijas centrā līdz pat darba pamešanai, lai dzīvotu Kostarikas pludmalē, jo biju zaudējusi visas cerības uz dzīvi bez migrēnas."

Šādi sociālie mediji:

Instagram : 9 tūkstoši sekotāji

Twitter : 3 tūkstoši sekotāji

NPS-LV-NP-00056