Darbā pieņemšanas process

Ko sagaidīt pēc pieteikšanās

Ja jūs izvēlas pēc tam, kad esat pieteicies uz vakanci uzņēmumā Teva, jūs saņemsiet e-pasta ziņu, kas apstiprinās jūsu pieteikumu, un viens no mūsu darbiniekiem, kurš atbild par darbā pieņemšanu, sazināsies ar jums, ja būs radusies interese jūsu pieteikumu virzīt nākamajam darbā pieņemšanas posmam. Mēs cenšamies izskatīt visus CV. Kaut arī mēs labprāt atbildētu katram darba meklētājam, dažkārt darba apjoma un laika dēļ tas var nebūt iespējams.

Ja jums ir paredzēta sākotnējā intervija, pēc tās tiks noteikts, vai darbā pieņemšanas process turpināsies. Parasti darbinieks, kurš atbild par pieņemšanu darbā, informēs jūs par to, kas sekos sākotnējai intervijai. Noteikti esiet atklāts pret šo darbinieku. Viņš var sniegt informāciju par nākamajiem darbā pieņemšanas posmiem un likt noprast, kas gaidāms.

Mēs esam informēti par krāpšanu saistībā ar "tērzētavu intervijām", piesakoties uz vakanci uzņēmumā Teva. Lūdzu, ņemiet vērā, ka Teva Pharmaceuticals nekādā veidā neatbalsta un neaizsāk šādas krāpnieciskas sarunas, turklāt uzņēmums par interviju noteikti nepieprasītu naudu. Jūs vienmēr varat atrast visprecīzāko un jaunāko informāciju par mūsu uzņēmumu tā globālajā tīmekļa vietnē.

Bieži vien pirms tikšanās aci pret aci mēs sarunāsim telefona interviju. Dažkārt mēs intervijā izmantojam telekonferenču sistēmas, taču mūsu darbā pieņemšanas procesā neietilpst nekādas "tiešsaistes tērzētavu intervijas".

Dalies ar šo lapu: