Uzdrošinieties būt atšķirīgs

Pievienojieties uzņēmumam Teva, lai uzlabotu dzīvi miljoniem cilvēku visā pasaulē

Uzņēmums Teva jau vairāk nekā gadsimtu ir sekmējis izcilību, un mūsdienās šis farmācijas uzņēmums ieņem pirmo vietu pasaulē patentbrīvo medikamentu ražošanā, kā arī ir starp 15 vadošajiem nozares uzņēmumiem. 01

Uzņēmumā strādā vairāk nekā 43,000 darbinieku 60 pasaules valstīs 02, un mūsu noturīgo panākumu pamatā ir uztveres, pieredzes un talantu daudzveidība. Mūsu jaudīgā organizācijas kultūra piedāvā jums iespēju patiesi mainīt cilvēku dzīvi un radīt savai karjerai pievienoto vērtību.

Vai jums ir lieliskas idejas?

Uzņēmums Teva ir brīnišķīga vieta, kur tām uzplaukt. Mēs ticam, ka darbiniekiem ir jāļauj izmantot iespējas, jāsniedz jauni izaicinājumi un jāļauj augt un profesionāli attīstīties. Mēs saviem darbiniekiem nodrošinām:

  • plašu darbu klāstu un specializācijas jomas
  • unikālu, radošu organizācijas kultūru
  • bagātīgas iespējas kā personīgajai, tā arī profesionālajai izaugsmei.

Inovācijas integrācija

Visa uzņēmuma Teva darbība ir balstīta inovācijā. Lai vienmēr būtu visiem soli priekšā nepārtraukti mainīgajā vidē, mēs izmantojam radošu, holistisku pieeju kā medikamentu izstrādē, tā arī citur – no jaunām molekulām un bioloģiskiem medikamentiem līdz pat kompleksiem patentbrīviem medikamentiem, digitālajai integrācijai un vadošām ražošanas metodēm. Mēs izstrādājam pieejamus, augstas kvalitātes medicīniskos risinājumus, kas atbilst pacientu vajadzībām un padara dzīvi labāku.


Zemsvītras piezīmes

  1. Back to contents.

    Pamatojoties uz 2018. gada ieņēmumu datiem no publiski pieejamās informācijas

  2. Back to contents.

    Teva gada pārskats par 2018. gadu

Dalies ar šo lapu: