Mūsu pamatvērtības

Mūsu vērtības pauž mūsu uzskatus, atklāj labāko un vada mūs visā, ko darām. Mūsu misiju un vērtības atklāja mūsu cilvēki. Tas izauga no stāstiem, kas parāda mūsu īpašo garu un kultūru, un pārstāv tās īpašības, kas padara mūs unikālus.

Uzņēmuma Teva misija ir būt globālajiem līderiem patentbrīvo medikamentu un biofarmācijas jomā, tādējādi uzlabojot pacientu dzīves.

Tas piešķir nozīmi visam, ko mēs darām, un ir iemesls tam, kāpēc no rīta ierodamies darbā. Tāpēc mēs – Teva darbinieki – liekam lietā savu apņēmību, spējas un prasmes, kā arī aizrautību un cilvēcisko pieeju, lai uzlabotu dzīvi un veselību miljoniem cilvēku visā pasaulē. Mūsu misija un vērtības nosaka to, ka ikviena mūsu lēmuma pamatā ir mūsu pacientu, klientu, kolēģu un kopienu intereses.

Esam piemērs citiem

Esam piemērs citiem

Mēs tiecamies būt savas industrijas līderi vidē, kas pastāvīgi mainās. Mēs cenšamies būt pirmie tirgū un īstenot iespējas. Mēs uzskatām, ka uzņēmuma līderību veicina mūsu cilvēki.

Mērķtiecība un atbildība

Mērķtiecība un atbildība

Mēs esam mērķtiecīgi it visā, ko darām. Mēs nosakām skaidrus mērķus un koncentrējam savu uzmanību, pūles un enerģiju, lai tos sasniegtu. Mēs izpildām solīto un atbildam par savām darbībām un to rezultātiem.

Kopā varam vairāk

Kopā varam vairāk

Mēs visi strādājam vienam uzņēmumam - Teva. Strādājot ciešā sadarbībā un saskaņā, mēs esam efektīvāki, izmantojam visu savu potenciālu un tādējādi veicinām mūsu panākumus.

Inovācijas ar pievienoto vērtību

Inovācijas ar pievienoto vērtību

Mēs ieviešam jauninājumus, lai radītu mūsu pacientiem, partneriem veselības aprūpes sistēmā un ieinteresētajām pusēm pievienoto vērtību. Mēs visu laiku cenšamies atrast aizvien labākus un oriģinālus veidus, kā būt labākajiem, radot risinājumus šī brīža un nākotnes nepieciešamībām.

Mums rūp

Mums rūp

Mums rūp. Mums rūp mūsu pacientu, aprūpētāju un kopienu labsajūta. Mums rūp mūsu kolēģi, un mēs veidojam cieņpilnu, daudzveidīgu un tolerantu darba vidi

Strādājam tā, lai ģimene ar mums lepotos

Strādājam tā, lai ģimene ar mums lepotos

Uzņēmums Teva uzlabo cilvēku veselību un labsajūtu katru dienu. To mēs panākam, darbojoties godprātīgi un uzturot augstākos kvalitātes, ētikas un atbilstības standartus.

Dalies ar šo lapu: