Mūsu vēsture

Farmācijas uzņēmums Teva

Uzņēmums radīts cilvēkiem un viņu veselībai

Farmācijas uzņēmums Teva

Uzņēmums radīts cilvēkiem un viņu veselībai

Skatīties Farmācijas uzņēmums Teva

Uzņēmums tika dibināts 1901. gadā. Galvenais birojs atrodas Izraēlā.

1976. gadā uzņēmums ieguva nosaukumu Teva (ebreju valodā - „daba”).

2021. gadā Teva svinēja 120 gadu jubileju kopš uzņēmuma dibināšanas.

Jau 25 gadus mēs ražojam un piegādājam zāles cilvēkiem visā Baltijā. Teva vēsture sākās no maza ģimenes uzņēmuma, kas ražoja dažas zāles un ārstniecības līdzekļus, un tagad tas ir viens no lielākajiem farmācijas uzņēmumiem pasaulē.

Teva būtiski izauga, veicot vairākus sekmīgus iegādes darījumus, kas integrēja un uzlaboja mūsu kompetenci inovatīvo un patentbrīvo zāļu jomā, kā arī pavēra darbībai jaunas terapijas jomas un tirgus. Mūsdienās Teva ir viens no 15 vadošiem farmācijas uzņēmumiem pasaulē – pasaules līderis patentbrīvo un inovatīvo zāļu jomā.

Skatīt vairāk

Mēs esam Teva Baltics

pārslēgt vairāk informācijas

1999.

Laipni lūgti mūsu farmaceitiskajā ceļojumā, kurā 1999. gadā, pārņemot ražotni Viļņā, mēs ielikām stūrakmeni savai klātbūtnei Baltijā. Mūsu apņemšanās sniegt atbalstu veselības aprūpē ir orientēta uz kvalitāti, pētniecību un pieejamību.

Skatīt vairāk

1999.

1999. gada 22. februārī UAB Sicor Biotech tagad UAB Teva Baltics tika reģistrēts Lietuvā. Uzņēmuma filiāles atrodas visās Baltijas valstīs ar birojiem Rīgā, Viļņā un Tallinā.

2000.

Atklāta Viļņas ražotne.

Lietuvā atrodas viena no 2 Teva bioloģisko zāļu ražotnēm Eiropā un vienīgā ražotne, kas specializējas baktēriju fermentācijā. No Viļņas ražotnes tiek realizēts eksports uz 50 pasaules valstīm.

2004.

Teva Pharmaceutical Industries pārņem Sicor Biotech un kļūst par līderi ģenērisko un biofarmaceitisko zāļu jomā, kas uzlabo pacientu dzīvi visā pasaulē.

2006.

Logo Ivax Live well with IVAX

Teva paplašinās, pievienojot uzņēmumu IVAX. Ar šo iegādi Teva iegūst ģenērisko un patentēto produktu klāstu tādās savstarpēji papildinošās jomās kā elpceļu slimības, CNS un onkoloģija.

2006.

Teva reģistrē multiplās sklerozes medikamentus Baltijā. Multiplā skleroze ir centrālās nervu sistēmas slimība, kas būtiski ietekmē pacienta un viņa ģimenes locekļu fizisko un emocionālo stāvokli.

2008.

Pliva logo

Teva paplašinās, pievienojot Pliva patentbrīvo medikamentu klāstu.

2010.

Logo Ratiopharm

Teva paplašinās, pievienojot Ratiopharm bioloģiskās izcelsmes zāles, kā arī patentbrīvo un bezrecepšu medikamentu klāstu.

2011.

Cephalon un tā globālo meitas uzņēmumu tādu kā Mepha iegāde stiprina Teva terapeitisko diversifikāciju, vienlaikus nodrošinot līderpozīcijas specializēto un patentbrīvie zīmola medikamenti (branded generics) jomā.

2012.

Logo Nyse

Teva uzsāk tirdzniecību Ņujorkas fondu biržā (NYSE).

2016.

Logo Actavis

Pievienojot Actavis, tika ievērojami paplašināts Teva ģenērisko un bezrecepšu zāļu un produktu portfelis. Tas ievērojami palielināja mūsu plaša patēriņa veselības aprūpes produktu klāstu, papildinot to ar tādiem pazīstamiem zīmoliem kā Sudocrem® un Infacol® medicīnas ierīces.

DOMĀJOT PAR JŪSU VESELĪBU

Teva pasaulē ir vairāk nekā 3500 medikamentu, no kuriem ap 500 produktu pieejami Baltijā, kas katru gadu palīdz 500 000 cilvēku. Katrs 10. pacients saņem Teva recepšu medikamentus, no kuriem 80% ir valsts kompensēti.
Mēs lepojamies ar saviem darbiniekiem un viņu ieguldījumu cilvēku veselības un labsajūtas uzlabošanā, Teva Baltijā strādā vairāk nekā 250 profesionāļu.

Teva Latvia new logo

Jaunais logo

Mēs iepazīstinājām ar mūsu atjaunināto logo un modernizēto vizuālo identitāti. Atjauninātais zīmols simbolizē visu, par ko mēs iestājamies, un tas parāda mūsu īpašo uzmanību aptiekām, ar kurām sadarbojamies, un to ietekmi uz pacientiem, mūsu rūpes par pacientiem ar vairākām hroniskām saslimšanām, kā arī pakalpojumiem un produktiem, ko piedāvājam aprūpētājiem, lai palīdzētu viņiem atvieglot ikdienu.

Rūpes par veselību

Jaunās zīmola identitātes izstrādes laikā Teva darbinieki runāja ar pacientiem no visas pasaules par to, kā vislabāk palīdzēt viņiem pašiem kontrolēt savu veselību un labsajūtu. Tā rezultātā Teva izveidoja jaunu digitālo platformu "Rūpes par veselību", kuru veidojuši pacienti pacientiem, un tā izgaismo viņu reālo pieredzi un stāstus

“Rūpes par veselību" piedāvā informāciju, atziņas un atvieglojumu cilvēkiem, kuri dzīvo ar vienu vai vairākām hroniskām slimībām. Izstrādāta sadarbībā ar pacientiem, tā aplūko, kā veselība un slimība būtiski ietekmē pacientu un viņu tuvinieku dzīves veidā, kas sniedzas daudz tālāk par slimības un ārstēšanas medicīnisko izpratni.

Rūpes par veselību

120 gadi

2021. gadā Teva svin 120 gadus kopš tās dibināšanas, un tās misija ir būt par pasaules līderi ģenērisko un biofarmaceitisko zāļu jomā, kas uzlabo pacientu dzīvi visā pasaulē.

Rūpējamies par labāku veselību

Mēs, Teva, uzskatām, ka kvalitatīvām zālēm ir jābūt pieejamām ikvienam. Mums, salīdzinot ar citiem farmācijas uzņēmumiem, ir lielākais produktu portfelis pasaulē, un mēs visi rūpējamies par labāku veselību.

25 gadi Baltijā

Teva Baltics ir plašs medikamentu klāsts no patentbrīvajiem un bezrecepšu medikamentiem līdz inovatīvām bioloģiskās izcelsmes zālēm, orientējoties uz galvenajām terapijas jomām:

  • Aprūpe,
  • Migrēna,
  • Multiplā skleroze,
  • Onkoloģija,
  • Sirds un asinsvadu slimības,
  • Mentālā veselība,
  • Sāpes un profilakse.

Ar zinātniski pamatotu produktu portfeli mēs veicinām sabiedrības veselību, palielinot ārstniecības pieejamību, atbalstot pacientus, aprūpētājus un veselības aprūpes speciālistus un reaģējot uz mainīgajām vajadzībām

Kopš Teva dibināšanas pirms vairāk nekā gadsimta, veselības aprūpē daudz ir mainījies. No mūsu pieticīgajiem pirmsākumiem līdz pasaules patentbrīvo zāļu nozares veidošanai mēs uzsākam jaunu ceļu biofarmācijas jomā. Nemainīga ir palikusi mūsu dziļi iesakņojusies vēlme nodrošināt pieejamus un inovatīvus veidus palīdzēt cilvēkiem.


Patentbrīvie medikamenti

Pieejamas un finansiāli izdevīgas ārstēšanas iespējas pacientiem un veselības aprūpes sniedzējiem

Inovatīvie medikamenti

Inovatīvi medikamenti, kas izstrādāti tieši jūsu vajadzībām

Bezrecepšu zāles un citi produkti

Plaša patēriņa ārstniecības līdzekļu klāsts, kas ir pieejami bez receptes

Rūpes par veselību

Cilvēki ar hroniskām slimībām dalās savās atziņās, atbalstā un padomos, lai palīdzētu jums dzīvot la...

Kvalitāte

Mūsu uzticība kvalitātei aptver visus ražošanas un izplatīšanas posmus

Karjera

Teva piedāvā Jums iespēju patiesi mainīt cilvēku dzīvi un radīt savai karjerai pievienoto vērtību.

Ilgtspēja

Mēs apzināmies savu atbildību un uzlūkojam to kā iespēju uzlabot cilvēku dzīvi un radīt paliekošu so...

Iepakojumi, radīti domājot par Jums

Lietotājam draudzīgi, atšķirīgi un viegli saprotami