Mūsu vēsture

Augstas kvalitātes zāles kopš 1901. gada

Uzņēmums, kas mūsdienās pazīstams ar nosaukumu Teva, tika izveidots kā neliela firma Jeruzalemē 1901. gadā. Kopš tā laika uzņēmums ir būtiski audzis visā pasaulē, un pašlaik tas ir viens no 15 vadošajiem farmācijas uzņēmumiem pasaulē 01 – pasaules līderis patentbrīvo un inovatīvo zāļu jomā.

1901. gadā Jeruzalemē dibinātais uzņēmums, kas tika nosaukts tā dibinātāju – farmaceitu vārdā (Salomon, Levin and Elstein Ltd.), reģionā izplatīja importētas zāles, izmantojot mūļu un kamieļu karavānas.

Turpmākajos gadu desmitos augošais pieprasījums pēc vietēji ražotiem medikamentiem veicināja uzņēmuma izaugsmi. 1976. gadā uzņēmums ieguva nosaukumu Teva (ebreju valodā - „daba”) Pharmaceutical Industries Ltd.

Teva būtiski izauga, veicot vairākus sekmīgus iegādes darījumus, kas integrēja un uzlaboja mūsu kompetenci inovatīvo un patentbrīvo zāļu jomā, kā arī pavēra darbībai jaunas terapijas jomas un tirgus. Mūsdienās Teva ir viens no 15 vadošiem farmācijas uzņēmumiem pasaulē – pasaules līderis patentbrīvo un inovatīvo zāļu jomā.

Uzziniet vairāk par Teva vēsturi

Zemsvītras piezīmes

  1. Back to contents.

    Teva 2018. gada pārskats Pamatojoties uz 2018. gada ieņēmumu datiem no publiski pieejamās informācijas

Dalies ar šo lapu: