Skip to main content

Teva ieviestie pieejamības pasākumi

Teva pieliek visas pūles un iegulda daudz resursu, lai nodrošinātu mūsu klientiem vienlīdzīgus, cieņpilnus, pieejamus un profesionālus pakalpojumus. Saskaņā ar Latvijas Republikas Invaliditātes likumu un to ieviesto regulējumu tiek ieguldītas lielas pūles un resursi, lai veiktu nepieciešamos pielāgojumus piekļuvei, kas ļaus personām ar invaliditāti patstāvīgi un taisnīgi saņemt visiem klientiem sniegtos pakalpojumus.

Ēkas pieejamības pasākumi

Mūsu uzņēmuma biroji nav atvērti apmeklētājiem. Jūs varat sazināties ar mums, izmantojot mūsu digitālos kanālus. Turklāt visas mūsu vietnes ir pilnībā pieejamas saskaņā ar tiesību aktiem.

Pieejamā klientu apkalpošana

Jūs varat sazināties ar mums, izmantojot šīs tīmekļa vietnes lapā “Sazinieties ar mums” sniegto informāciju vai izmantojot turpmāk norādīto e-pasta adresi: tevalatvia@teva.lv.

Interneta vietnes pieejamība

Pieejama tīmekļa vietne ļauj cilvēkiem ar invaliditāti un vecāka gadagājuma cilvēkiem meklēt informāciju tikpat efektīvi un sniedzot tādu pašu gandarījumu kā visiem pārējiem lietotājiem. Saskaņā ar Microsoft 2003. gada pētījumu aptuveni 20–25 procentiem iedzīvotāju ir grūtības lietot internetu, un tiem būtu noderīgs pieejamāks tīmekļa saturs.

Teva piešķir lielu nozīmi vienlīdzīgu iespēju sniegšanai internetā cilvēkiem ar dažādu veidu invaliditāti un cilvēkiem, kuri datora lietošanai izmanto palīgtehnoloģijas, un Teva strādā pie šādu iespēju uzlabošanas šiem cilvēkiem.

Informācija par tīmekļa vietnes pieejamību

Šī vietne atbilst Latvijas Republikas Invaliditātes likumam un visām papildu prasībām, kas noteiktas mūsu saimnieciskās darbības valstī (attiecīgi — Latvijā).

Pieejamības pielāgojumi tika veikti saskaņā ar Tīmekļa satura pieejamības vadlīnijās (Web Content Accessibility Guidelines 2.1, WCAG) izklāstītajiem ieteikumiem attiecībā uz piekļuvi tiešsaistes saturam AA līmenī un starptautiskajā dokumentā 0.

Tiešsaistes testēšanas rezultātā tika apstiprināta augstākā saderība ar Chrome pārlūkprogrammu.

Vietne nodrošina semantisku struktūru palīgtehnoloģijām un atbalstu pielāgojamam tastatūras lietošanas modelim ar bulttaustiņiem un taustiņiem Ievadīt (Enter) un Atsolis (Esc), lai izietu no izvēlnēm un logiem.

Vietne tiek periodiski optimizēta rādīšanai parastajās pārlūkprogrammās un mobilo tālruņu lietošanai.

Lai nodrošinātu vislabāko pārlūkošanas pieredzi, izmantojot ekrāna lasīšanas programmatūru, iesakām izmantot jaunāko NVDA programmatūru.

Dokumenti vai videomateriāli, kas augšupielādēti vietnē pirms 2017. gada oktobra, var nebūt pilnībā pieejami. Ja pamanāt šādu dokumentu vai video, jūs varat sazināties ar pieejamības koordinatoru, un mēs nodrošināsim attiecīgās informācijas pieejamību.

Pieejams formāts — Uzņēmums nodrošina saviem klientiem iespēju iegūt informāciju pieejamos formātos. Informācijas pieejamība tiek nodrošināta bez maksas, un tā ir paredzēta personām ar invaliditāti. Aicinām adresēt piekļuves jautājumus un informāciju Uzņēmuma pieejamības koordinatoram, kura kontaktinformācija ir sniegta turpmāk šajā paziņojumā par pieejamību.

Pieejamības konsultācijas nodrošina uzņēmums “A2Z Accessibility and Internet Marketing”

Pieejamības pieprasījumi un ieteikumi pieejamības uzlabošanai

Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs turpinām savus centienus uzlabot uzņēmuma pieejamību, īstenojot apņemšanos nodrošināt visu iedzīvotāju, tostarp personu ar invaliditāti, piekļuvi pakalpojumam.

Ja saskaraties ar pieejamības problēmām vai kļūmēm, mēs priecāsimies, ja mums par to paziņosiet, un mēs centīsimies rast jums piemērotu risinājumu un pēc iespējas ātrāk novērst kļūmi.

Saziņa ar Teva pieejamības koordinatoru

E-pasts: irina.bralite@teva.lv

Pieejamības paziņojuma publicēšana

Paziņojums par pieejamību atjaunināts: 2022. gada 15. augustā.