Latvia Rūpes par veselību

Life effects/Rūpes par veselību

Dzīve ar hronisku slimību ir izaicinājums, kas cilvēku ietekmē dažādos veidos. Vislabāk to saprot tie, kas paši ir saskārušies ar šiem izaicinājumiem.

Tāpēc uzaicinājām dažādu hronisko slimību pacientus un viņu aprūpētājus kopā ar mums izveidot jaunu atbalsta programmu pacientiem un aprūpētājiem Life Effects. Kopā pētām jaunākos zinātnes atklājumus un viedokļus par veselību un hroniskām slimībām. Neatkarīgi no tā, vai tas ir jauns pētījums vai apskats par slimības trigeriem, mēs sniegsim ieskatu jums aktuālajos un noderīgajos tematos viegli uztveramā veidā.

Mēs sniedzam padomus un informāciju par esošajām tehnoloģijām, lai uzlabotu jūsu ikdienu. Tā var būt jauna mobilā lietotne, kas palīdz organizēt savu kalendāru, vai arī noderīgi ikdienas padomi. Mēs izvēlamies labāko un citu pacientu pārbaudīto un ieteikto informāciju no plašā piedāvājuma klāsta.

Mēs dalāmies arī ar reāliem stāstiem par dzīvi ar hroniskām slimībām, piemēram, runājot par izacinājumiem, uzsākot jaunu darbu, kā arī par grūtībām katru dienu saņemties, lai pieceltos no gultas. Mēs dodam iespēju par to stāstīt cilvēkiem, kas paši ir piedzīvojuši šādas situācijas.

Saturs ir izveidots sadarbībā ar diviem vadošajiem mediju uzņēmumiem: Healthline, kas ir visstraujāk augošā patērētāju veselības informācijas tīmekļa vietne, un Slate, kas pieder The Slate Group uzņēmumam. Viss tīmekļa vietnes saturs atbilst Healthline un The Slate Group stingrajiem redakcionālajiem standartiem un vadlīnijām.

Šis raksts man šķita:

Dalies ar šo lapu: