1. Rūpes par veselību
  2. Life effects/Rūpes par veselību

Life effects/Rūpes par veselību

Dzīve ar hronisku slimību ir izaicinājums, kas cilvēku ietekmē dažādos veidos. Vislabāk to saprot tie, kas paši ir saskārušies ar šiem izaicinājumiem.

Tāpēc uzaicinājām dažādu hronisko slimību pacientus un viņu aprūpētājus kopā ar mums izveidot jaunu atbalsta programmu pacientiem un aprūpētājiem Life Effects. Kopā pētām jaunākos zinātnes atklājumus un viedokļus par veselību un hroniskām slimībām. Neatkarīgi no tā, vai tas ir jauns pētījums vai apskats par slimības trigeriem, mēs sniegsim ieskatu jums aktuālajos un noderīgajos tematos viegli uztveramā veidā.

Mēs sniedzam padomus un informāciju par esošajām tehnoloģijām, lai uzlabotu jūsu ikdienu. Tā var būt jauna mobilā lietotne, kas palīdz organizēt savu kalendāru, vai arī noderīgi ikdienas padomi. Mēs izvēlamies labāko un citu pacientu pārbaudīto un ieteikto informāciju no plašā piedāvājuma klāsta.

Mēs dalāmies arī ar reāliem stāstiem par dzīvi ar hroniskām slimībām, piemēram, runājot par izacinājumiem, uzsākot jaunu darbu, kā arī par grūtībām katru dienu saņemties, lai pieceltos no gultas. Mēs dodam iespēju par to stāstīt cilvēkiem, kas paši ir piedzīvojuši šādas situācijas.

Saturs ir izveidots sadarbībā ar diviem vadošajiem mediju uzņēmumiem: Healthline, kas ir visstraujāk augošā patērētāju veselības informācijas tīmekļa vietne, un Slate, kas pieder The Slate Group uzņēmumam. Viss tīmekļa vietnes saturs atbilst Healthline un The Slate Group stingrajiem redakcionālajiem standartiem un vadlīnijām.

NPS-LV-NP-00056

Šis raksts man šķita:

Dalies ar šo lapu:


Jums varētu interesēt...

Efektīva migrēnas ārstēšana sākas ar precīzu diagnozi Dr. Sīms Šneiders, Confido Neiroloģijas centra vadītājs un neirologs

Lasīt vairāk

Saruna ar sievieti, kura jau ilgāk nekā trīsdesmit gadus cieš no migrēnas: par ikdienu, izaicinājumiem un ārstēšanos

Lasīt vairāk
Life effects Teva

Lai palīdzētu cilvēkiem, kuriem ir hroniskas slimības, Teva balstās pacientu pieredzē

Teva
Lasīt vairāk
 
Back to top button