Džefs Brīss

Džefs Brīss

Džefs ir tehnoloģiju konsultants, kurš pēc pasūtījuma izstrādā platformas dažādiem interesantiem klientiem. Privātajā dzīvē viņš ir vīrs, aizrautīgs brīvdabas aktivitāšu piekritējs un skrējējs. Savā tīmekļa vietnē JeffBreece.com viņš raksta par daudzām tēmām, tai skaitā arī par saviem pārgājieniem un par savu ikdienu, sadzīvojot ar sirds slimību.

Kas ir Džefs ?

Džefs ir tehnoloģiju konsultants, kurš pēc pasūtījuma izstrādā platformas dažādiem interesantiem klientiem. Privātajā dzīvē viņš ir vīrs, aizrautīgs brīvdabas aktivitāšu piekritējs un skrējējs.

Savā tīmekļa vietnē JeffBreece.com viņš raksta par daudzām tēmām, tai skaitā arī par saviem pārgājieniem un par savu ikdienu, sadzīvojot ar sirds slimību.

Džefs ir arī aktīvs Amerikas Sirds asociācijas atbalsta tīkla biedrs, kur cilvēki var gūt atbalstu cīņā ar sirds slimību sekām. Atbalstu var iegūt gan sirds slimību piedzīvojušie, gan arī aprūpētāji.

Īss situācijas apraksts - pieredze ar kardiovaskulārās sistēmas slimību

Džefs piedzīvoja sirdslēkmi divus mēnešus pēc 47 gadu vecuma sasniegšanas. Pirms tam viņam nebija nekādu simptomu.

Pēc piedzīvotās sirdslēkmes mana dzīve pilnībā mainījās, un par maniem jaunajiem pavadoņiem ikdienā kļuva pēcinfarkta depresija, trauksme un panikas lēkmes. Tomēr ne viss ir slikti. Es esmu atklājis tik daudzas līdz šim neievērotas lietas, kuras, kā izrādās, vienmēr esmu bijis spējīgs veikt.

Es sāku skriet 5 km, 10 km, 15 km distances, pusmaratonus un maratonus. Turklāt, lai cīnītos ar panikas lēkmēm, sāku kāpt kalnos un doties pārgājienos uz attālākām, mazapdzīvotām vietām ar mērķi pievērsties dzīves sniegtajām iespējām un novērtēt mums apkārtesošo skaistumu, nevis turpinātu attīstīt postošu un negatīvu domāšanu.

Sirds slimība ir neārstējama un hroniska, tomēr tā mums paver arī jaunas iespējas. Lai gan es saprotu, ka šajā dzīvē nekas nav pastāvīgs, es izbaudu dzīvi un daru visu iespējamo, lai dzīvotu pilnvērtīgi. Īpaši ņemot vērā to, ka izdzīvoju pēc kaut kā tāda, kas varēja mani nogalināt. 

Katra diena ir solījums. Tikai mēs katrs spējam to piepildīt.

NPS-LV-NP-00056


Raksta autors Džefs

Pārdzīvot sirdslēkmi un mācīties sākt dzīvi no jauna

Džefs Brīss
Lasīt vairāk
 
Back to top button