Eliza Martina

Eliza Martina

Eliza ir dzīvesveida emuāra The Sparkled Life satura veidotāja. Šis emuārs ir veltīts multiplās sklerozes tēmai un koncentrējas uz pozitīvu sadzīvošanu ar multiplo sklerozi. Eliza Martina ir bakalaura grāda ieguvēja tiesību zinātnēs un maģistra grāda ieguvēja Stjūbenvilas Franciskāņu universitātē (Franciscan University). Pirms tam viņa strādāja tehnoloģiju industrijas uzņēmējdarbības attīstības sfērā. Kad tika diagnosticēta multiplā skleroze, Eliza pievērsās invalīdu aizstāvībai, dzīvojot lielisku un piepildītu dzīvi par spīti hroniskās slimības diagnozei.

Kas ir Eliza ?

Eliza ir dzīvesveida emuāra The Sparkled Life satura veidotāja. Šis emuārs ir veltīts multiplās sklerozes tēmai un koncentrējas uz pozitīvu sadzīvošanu ar multiplo sklerozi.

Eliza Martina ir bakalaura grāda ieguvēja tiesību zinātnēs un maģistra grāda ieguvēja Stjūbenvilas Franciskāņu universitātē (Franciscan University). Pirms tam viņa strādāja tehnoloģiju industrijas uzņēmējdarbības attīstības sfērā. Kad tika diagnosticēta multiplā skleroze, Eliza pievērsās invalīdu aizstāvībai, dzīvojot lielisku un piepildītu dzīvi par spīti hroniskās slimības diagnozei. 

Īss situācijas apraksts – pieredze ar MS

2012. gadā Elizai 26 gadu vecumā tika diagnosticēta recidivējoši remitējošā multiplā skleroze. Viņa cīnījās ar šo slimību par spīti tam, ka tā ietekmēja viņas runas spējas, redzi, veiklību, kustīgumu un daudz ko citu. Pēc gada, kas tika pavadīts ratiņkrēslā, viens no visiepriecinošākajiem sasniegumiem bija iemācīšanās atkal staigāt, tādējādi parādot multiplajai sklerozei, kurš ir “priekšnieks”. Lai gan Eliza tagad cīnās ar sekundāro progresējošo multiplo sklerozi (SPMS), viņa cer, ka, daloties pieredzē par saviem centieniem un piedzīvoto, citiem parādīs – ir iespējams dzīvot pilnvērtīgu dzīvi pat tad, ja tā ir ierobežota. 

Savā emuārā viņa dalās un iedrošina citus kļūt par cīņu biedriem, vienlaikus stāstot arī par reālo dzīvi un daloties ar humoristiskiem ierakstiem. Viņas emuārā ir arī ļoti daudz suņu bildes. Viņai patīk riteņbraukšana un kopīga laika pavadīšana ar ģimeni, draugiem un kucēniem.

Emuārs: https://www.thesparkledlife.org/

Sociālie mediji:

Instagram : 17,1 tūkstoši sekotāji

NPS-LV-NP-00056

Sazinies ar Eliza:


Raksta autors Eliza

Paņēmieni, kas palīdz sadzīvot ar multiplo sklerozi

Eliza Martina
Lasīt vairāk

Mana multiplās sklerozes diagnoze – un līdz šim piedzīvotais

Eliza Martina
Lasīt vairāk
 
Back to top button