Robs Obejs

Robs Obejs

Savā blogā Robs raksta par dzīvi ar sirds mazspēju, hronisku nieru mazspēju un fibromialģiju. Viņš arī plaši apraksta ceļošanu ratiņkrēslā un savas partneres aprūpi, kurai ir reimatoīdais artrīts.

  • Sadzīvo ar diagnozi: 6 gadus
  • Atrašanās vieta: Liverpūle, Apvienotā Karaliste

Slimības vēsture

Robs ir hronisko slimību blogeris, ārštata rakstnieks un pilna laika aprūpes speciālists. Savā blogā Robs raksta par dzīvi ar sirds mazspēju, hronisku nieru mazspēju un fibromialģiju. Viņš arī plaši apraksta ceļošanu ratiņkrēslā un savas partneres aprūpi, kurai ir reimatoīdais artrīts. Robs ir publicējies elektroniskajā vidē, drukātā veidā un ir piedalījies vairākos radio raidījumos. Roba raksti viņa godalgotajā blogā ir emocionāli, patiesi un humora pilni. Katrs vārds sagādā baudījumu lasītājam.

Robs stāsta

50 gadu vecumā es biju labā formā un vesels. Es gāju garus gabalus, pārvietoju Bridžetu pa visu Apvienoto Karalisti ratiņkrēslā un pavadīju brīvo laiku, veicinot pieejamības nodrošināšanu ceļojumu nozarē.

Pēc gada man bija sirdslēkme. Tad man tika diagnosticēta sirds mazspēja, vēža dēļ es zaudēju nieri un fibromialģijas rezultātā man bija pastāvīgas sāpes.

Šobrīd manas pārvietošanās spējas ir ierobežotas, es jūtu sāpes un lielāko daļu laika man trūkst elpas. Šobrīd gandrīz nevaru pastumt ratiņkrēslu.

Bet viss nav zaudēts. 

Es joprojām varu domāt, rakstīt, mīlēt un iestāties par būtiskiem jautājumiem. Es varu izmantot savu pieredzi, lai palīdzētu citiem, un es varu atrast jaunus veidus, kā izbaudīt dzīvi.

Man hroniskā slimība nozīmē vienkārši vēl vienu barjeru, kas jānojauc. Tas nepavisam nav viegli. Dažkārt tas šķiet neiespējami. 

Bet rūpīgi apdomājot, elastīgi plānojot un rīkojoties mērķtiecīgi, es zinu, ka nākamā nodaļa manā dzīvē būs aizraujoša.

NPS-EE-NP-00089


Raksta autore Robs Obejs

Kā atvieglot aprūpi Jums un Jūsu tuviniekiem

Robs Obejs
Lasīt vairāk

Kā cukura diabēts var ietekmēt sirdsdarbību

Robs Obejs
Lasīt vairāk

Īsa pamācība ceļošanā, ja ir sirds mazspēja

Robs Obejs
Lasīt vairāk
 
Back to top button