1. Rūpes par veselību
  2. Autori
  3. Trišna Bharadija
Trišna Bharadija

Trišna Bharadija

Trišna ir daudzkārt godalgota lektore, rakstniece un multiplās sklerozes (MS) vēstniece, kura kaismīgi iestājas par dažādības jautājumiem veselības aprūpē un aziātiskās izcelsmes kopienu iesaisti.

Trišna ir dažādu farmācijas un labdarības projektu pārstāve medijos un regulāra viešņa vairākās BBC radiostacijās. Viņa ir ieguvusi neskaitāmus apbalvojumus, tostarp AK premjerministra biroja piešķirto Points of Light Award balvu par pakalpojumiem cilvēkiem ar MS un hroniskām slimībām un Woman of the Year (Gada sieviete) balvu 18th Asian Achievers Awards ceremonijā. 

Slimības vēsture

2008 gadā 28 gadu vecumā, man tika diagnosticēta recidivējoša MS. Man ir policistisko olnīcu sindroms un hroniska nātrene/angioedēma. Man ir pieredze plaša spektra aprūpes pakalpojumu sniegšanā, aprūpējot jaunāko māsu, kurai ir čūlainais kolīts un bijušas arī garīgās veselības problēmas, tajā skaitā posttraumatiskā stresa sindroms (PTSS), trauksme un depresija.

Strādāju uz pilnu slodzi par spāņu ‒ angļu valodas tulkotāju/analītiķi uzņēmējdarbības informācijas analīzes uzņēmumā, bet brīvajā laikā sadarbojos ar dažādām iesaistītajām pusēm caur savu uzņēmumu The Spark Global, lai pacientu balsis tiktu uzklausītas visā veselības aprūpes procesā, pievēršoties jautājumiem, kas ietekmē konkrētas un pārrobežu pacientu kopienas, kā arī veselības aprūpes jomu.

 
NPS-EE-NP-00092


Raksta autore Trišna Bharadija

Būt kustībā: Aktīva dzīvesveida saglabāšana, ciešot no MS

Trišna Bharadija
Lasīt vairāk
 
Back to top button