Skip to main content

Teva sociālo mediju lietošanas vadlīnijas

Mūsu korporatīvajos sociālo mediju kontos, kurus pārvalda komunikāciju komanda UAB Teva Baltics filiāle Latvijā vārdā, tiek kopīgota vispārēja globāla rakstura informācija par Teva Pharmaceuticals, kā arī konkrēta informācija valstīs, kurās mēs darbojamies.

Šie sociālo mediju kanāli nav forums, kurā apspriest informāciju par produktiem, ārstēšanu, veselības stāvokli, vai vieta, kur ziņot par nevēlamām blakusparādībām. Tā vietā šie sociālo mediju konti ir paredzēti UAB Teva Baltics filiāles Latvijā publicēto jaunumu, notikumu un mūsu sociālās ietekmes apspriešanai, kā arī, lai dalītos ar mūsu darbinieku, pacientu un aprūpētāju vēstījumiem. Mēs ar prieku sazināmies ar Jums sociālo mediju kanālu platformās un ceram uz rezultatīvu un saistošu diskusiju!

Ja Jums ir jautājumi par mūsu produktiem vai pakalpojumiem, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot mūsu tīmekļa vietni www.teva.lv

Ja vēlaties ziņot par nevēlamu blakusparādību vai citu situāciju saistībā ar kādu no mūsu produktiem, ziņojuma nosūtīšanai, lūdzu, izmantojiet e-pasta adresi reaction@teva.lv. Skatiet mūsu Farmakovigilances privātuma politiku, lai uzzinātu, kā UAB Teva Baltics filiāle Latvijā nodrošina pacientu drošību un privātumu. Dzīvību apdraudošu situāciju gadījumā, lūdzu, sazinieties ar Jūsu ārstu vai meklējiet tuvāko medicīnisko neatliekamo palīdzību.

Ja UAB Teva Baltics filiālei Latvijā būs nepieciešams ievākt un jebkādā veidā pārvaldīt jebkāda veida personas datus, tas tiks darīts saskaņā ar spēkā esošo regulējumu un, kā aprakstīts mūsu paziņojumā par konfidencialitāti. Paziņojums apskatāms šeit: https://www.teva.lv/lv/latvia/privatuma-politika/

Vadlīnijas

Mēs esam pateicīgi saņemt Jūsu sūtītos ziņojumus un centīsimies uz Jūsu jautājumiem atbildēt savlaicīgi. Šo sociālo mediju kanālu ierobežojumu un farmācijas nozares regulējuma dēļ mūsu atbildes var būt īsas. Mēs centīsimies Jūs novirzīt uz papildinformācijas kanāliem vai atbalstu, kad vien tas būs iespējams.

UAB Teva Baltics filiāles Latvijā globālie sociālo mediju konti tiks regulāri uzraudzīti un atjaunināti no pirmdienas līdz piektdienai no plkst. 9.00 līdz plkst. 17.00. Ja Jums ir steidzami jautājumi vai esat saskāries ar kādām problēmām, lūdzu, sazinieties ar UAB Teva Baltics filiāles Latvijā komandu vai rakstiet mums, izmantojot vietni: https://www.teva.lv/lv/latvia/contact-us/.

Sociālo mediju kanāli dažreiz var nebūt pieejami, un mēs neuzņemamies atbildību par šo kanālu platformas dīkstāves izraisītu nespēju nodrošināt pakalpojumu.

Sazinoties ar UAB Teva Baltics filiāli Latvijā sociālajos mediju kanālos, aicinām būt laipniem un pieklājīgiem, kā arī izvairīties no krāpnieciska, personu identificējoša vai konfidenciāla satura koplietošanas. Mēs neatbildēsim uz pieprasījumu vai jautājumu, ja tajā būs izmantoti rupji vārdi, iekļautas noniecinošas, neslavu ceļošas vai naidu kurinošas piezīmes vai apspriestas ar UAB Teva Baltics filiāli Latvijā nesaistītas tēmas.

Saistību atruna

Mēs neizmantosim mūsu sociālo mediju kanālus, lai dalītos ar specifisku informāciju par mūsu produktiem vai ārstēšanas veidiem, ja vien to nebūs ierosinājusi un apstiprinājusi uzņēmuma korporatīvās komunikācijas nodaļa. Lai iegūtu ar produktiem saistītu informāciju vai uzzinātu vairāk, lūdzu, apmeklējiet tīmekļa vietni teva.lv vai sazinieties ar mums, izmantojot šo saiti: https://www.teva.lv/lv/latvia/contact-us/. Sociālo mediju kanālos mēs nevaram komentēt vai sniegt atbildes saistībā ar juridiskiem, finanšu un ar normatīvajiem aktiem saistītiem jautājumiem, kā arī attiecībā uz ar autortiesībām aizsargātu informāciju.

Sociālo mediju ierakstos un Twitter sīkziņās, iespējams, iekļausim saites uz neatkarīgām trešo pušu vietnēm. UAB Teva Baltics filiāle Latvijā nekādā veidā nevar kontrolēt trešo personu tīmekļa vietņu saturu, tāpat arī UAB Teva Baltics filiāle Latvijā neveic šāda satura reklamēšanu un nav par to atbildīga.

UAB Teva Baltics filiāle Latvijā neveic šāda satura reklamēšanu un nav atbildīga par to sociālo mediju kontu saturu, kuriem UAB Teva Baltics filiāle Latvijā seko.