Uzņēmuma profils

Jūsu vajadzības – pirmajā vietā

Vienkāršs un vienots uzņēmums, kas piedāvā pacientiem elastīgus un pieejamus risinājumus

Uzņēmums Teva ir apņēmies strādāt tā, lai tā darbības centrā vienmēr būtu cilvēks. Balstoties uz savu spēcīgo globālo ietekmi un izmantojot uzņēmuma darbības apjomu un mērogu, mēs paplašinām pieeju kvalitatīviem veselības aprūpes risinājumiem, tā ļaujot miljoniem cilvēku visā pasaulē dzīvot labāk un veselīgāk. Mēs to paveicam, cenšoties izstrādāt un ražot pieejamus, augstas kvalitātes patentbrīvus medikamentus, inovatīvās zāles un aktīvās farmaceitiskās vielas.

Uzņēmums ir globāls farmācijas līderis un pasaulē lielākais patentbrīvo medikamentu ražotājs, un šo sasniegumu pamatu pamats ir mūsu darbinieki. Mums ir kolēģi vairāk nekā 60 valstīs, kuri ik dienu izstrādā, saražo un nogādā „pasaules lielākā zāļu skapīša” saturu 200 miljoniem cilvēku 01

Vienkāršojot un apvienojot savu uzņēmējdarbību, mēs izpildām ieinteresēto pušu vajadzības un solījumu par ilgtspējīga uzņēmējdarbības modeļa veidošanu. Nepārtraukti attīstot savu unikāli daudzveidīgo produktu un risinājumu portfeli, mēs apmierinām jūsu – pacientu un aprūpētāju – vajadzības un nepārtraukti attīstāmies, balstoties uz galveno terapijas jomu izpēti un attīstību, kā arī uzņēmējdarbības attīstību un inovāciju. 

Ik rītu mēs mostamies ar lepnumu, apzinoties, ka spējam cilvēkiem sarūpēt labāku dzīvi, vienlaikus nodrošinot darbības atbilstību visaugstākajiem standartiem un godprātībai uzņēmējdarbībā. Tā mēs uzlabojam veselību un palīdzam cilvēkiem dzīvot labāku un veselīgāku dzīvi.


Zemsvītras piezīmes

  1. Back to contents.

    Uzņēmuma Teva ikgadējais ziņojums (2018)

Dalies ar šo lapu: