Šo tīmekļa vietni (turpmāk - Vietne) nodrošina uzņēmums Teva Pharmaceutical Industries Ltd. (turpmāk - Teva) un tā filiāles, ieskaitot UAB Teva Baltics (uzņēmums, kurš izveidots saskaņā ar Lietuvas likumiem, juridiskā adrese: Molėtų pl. 5, Viļņa, Lietuva) un tā filiāles Latvijā un Igaunijā.

Pilno uzņēmuma Teva filiāļu sarakstu var apskatīt šeit: http://www.tevapharm.com. Šajā dokumentā par privātumu uzņēmums Teva tiek dēvēts kā “mēs”, “mums” un “mūsu”.

Šis privātuma paziņojums attiecas uz personas datiem, kas tiek ievākti Vietnē. Paziņojumā tiek aprakstīts, kā mēs izmantojam personas datus, un personas datu aizsardzības tiesības, ieskaitot tiesības iebilst pret kādu datu apstrādes daļu, kuru veicam mēs. Vairāk informāciju par savām tiesībām un kā tās izmantot var atrast sadaļā “Kā mēs uzglabājam jūsu informāciju un kādas ir jūsu tiesības”.

Mūsu Vietne var ietvert saites uz citām tīmekļa vietnēm, kuras mēs nekontrolējam. Uzņēmums Teva nav atbildīgs parpersonas datu aizsardzību vai privātuma praksi citās tīmekļa vietnēs. Mēs varam arī ietvert saites uz tīmekļa vietnēm, kuras nodrošina uzņēmums Teva vai tā filiāles un kurām ir atsevišķa personas datu aizsardzība. Ja jūs piekļūstat šīm tīmekļa vietnēm no mūsu Vietnes, jums jāpārskata šo vietņu personas datu aizsardzības politika, lai varētu saprast, kā tās savāc, izmanto un kopīgo jūsu informāciju.

Kā mēs izmantojam jūsu informāciju

Mēs apstrādājam personīgos datus, kuri tiek ievākti ar jūsu piekrišanu, šādiem nolūkiem:

 • lai sniegtu jums informāciju par uzņēmumam Teva aktivitātēm, produktiem vai pakalpojumiem
 • lai atbildētu uz jūsu jautājumiem vai citu korespondenci, ko jūs esat iesniedzis caur Vietni
 • lai ievietotu sīkdatnes un līdzīgas tehnoloģijas, kas turpmāk aprakstītas
 • lai mēs spētu piepildīt savas likumīgās biznesa intereses, īpaši:
 • lai analizētu mūsu Vietnes izmantošanu, tādējādi nepārtraukti uzlabojot saturu un mērot sniegumu
 • lai optimizētu un pielāgotu Vietnes izmantošanu un komunikāciju lietotājiem
 • lai izpildītu juridiskās, regulatīvās, farmakovigilances un atbilstības prasības, īpaši, lai atbildētu informācijas pieprasījumiem no varas orgāniem.

Jūsu personīgo datu koplietošana

Teva var atklāt jūsu personīgos datus šādām saņēmēju kategorijām (visos gadījumos – tikai tad, ja tas ir nepieciešams viņu funkciju izpildei):

 • mūsu personālam (ieskaitot darbiniekus un ārējos konsultantus), profesionālājiem padomdevējiem un aģentiem;
 • citām funkcijām uzņēmumā un Teva grupas uzņēmumiem visa pasaulē;
 • trešo pušu pakalpojumu sniedzējiem, kas apstrādā jūsu personīgos datus uzņēmuma Teva vārdā un kuriem ir līgumsaistības turēt jūsu personīgos datus konfidenciālus un drošus;
 • visa vai daļas uzņēmuma Teva pircējiem vai potenciālajiem pircējiem (un to profesionālajiem padomdevējiem);
 • varas orgāniem, regulējošajām aģentūrām un likuma uzraudzības amatpersonām, ja nepieciešams iepriekš minētajiem nolūkiem, ja likums to pilnvaro vai ja tas ir nepieciešams mūsu likumīgo interešu likumīgai aizsardzībai saskaņā ar attiecināmajiem likumiem.

Sīkdatnes un saistītas izsekošanas tehnoloģijas

Sīkdatņu izmantošana Vietnē

Uzņēmums Teva izmanto sīkdatnes, lai savāktu informāciju par jums un saglabātu jūsu tiešsaistes izvēles. Sīkdatnes ir teksta faili, kas satur nelielu daudzumu informācijas un kas tiek lejupielādēti jūsu ierīcē, kad apmeklējat tīmekļa vietni. Pēc tam sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz tīmekļa vietni, kad jūs tajā atgriežaties. Tas ir noderīgi, jo ļauj tīmekļa vietnei atpazīt jūsu ierīci. Lai uzzinātu par sīkdatnēm vairāk, lūdzu, apmeklējiet vietni www.allaboutcookies.org.

Uzņēmums Teva Vietnē izmanto tālāk norādītās sīkdatņu kategorijas:

 1. kategorija: stingri nepieciešamas sīkdatnes
  Šīs sīkdatnes ir svarīgas, lai iespējotu jūsu pārvietošanos pa Vietni un tās funkciju izmantošanu. Bez šīm sīkdatnēm nevar tikt sniegti pakalpojumi, kurus pieprasāt (piemēram, jūsu pieteikšanās dati).

 2. kategorija: snieguma sīkdatnes
  Šīs sīkdatnes ievāc informāciju par to, kā cilvēki lieto Vietni. Piemēram, uzņēmums Teva izmanto šīs sīkdatnes, lai tās palīdzētu saprast, kā klienti nonāk Vietnē, kā viņi pārlūko vai izmanto Vietni, un izceltu jomas, kuras mēs varam uzlabot, piemēram, navigāciju, lietotāja pieredzi un mārketinga kampaņas. Visa informācija, ko savāc šīs sīkdatnes, tiek apkopota un tāpēc ir anonīma. Tā tiek izmantota tikai Vietnes darbības uzlabošanai.

 3. kategorija: funkcionalitātes sīkdatnes
  Šīs sīkdatnes atceras jūsu izvēles (piemēram, valodas izvēles). Pēc tam tās var izmantot, lai sniegtu jums pieredzi, kas vairāk atbilst jūs veiktajai atlasei, un padarītu jūsu Vietnes apmeklējumus vairāk pielāgotus. Informāciju, ko šīs sīkdatnes savāc, var anonimizēt, un tās nevar izsekot jūsu pārlūkošanas darbības citās tīmekļa vietnēs.

Ja vēlaties dzēst sīkdatnes, kas jau ir jūsu datorā, lūdzu, iepazīstieties ar sava interneta pārlūka palīdzības un atbalsta sadaļu, lai saņemtu norādījumus, kā atrast failu vai direktoriju, kurā glabājas sīkdatnes.

Informācija par sīkdatņu dzēšanu vai kontroli ir pieejama arī vietnē www.allaboutcookies.org. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, dzēšot mūsu sīkdatnes (vai turpmāk atspējojot sīkdatnes), jūs, iespējams, vairs nevarēsit piekļūt noteiktām Vietnes daļām vai funkcijām.

Tīmekļa bāksignālu izmantošana

Dažas lapas mūsu Vietnē un e-pasta ziņojumi, ko varam nosūtīt, var saturēt elektroniskus attēlus, kas tiek dēvēti par tīmekļa bāksignāliem (dažreiz tiek dēvēti arī par caurspīdīgiem gif failiem) un kas mums ļauj saskaitīt lietotājus, kuri ir apmeklējuši šīs lapas vai lasījuši mūsu e-pasta ziņojumus. Tīmekļa bāksignāli savāc tikai ierobežotu informāciju, kas ietver sīkdatnes numuru, lapas aplūkošanas laiku un datumu un tās lapas aprakstu, kurā atrodas tīmekļa bāksignāls. Šie tīmekļa bāksignāli nesatur nekādus personas datus, un tos izmanto tikai noteiktas kampaņas efektivitātes izsekošanai.

Kā mēs uzglabājam jūsu informāciju un kādas ir jūsu tiesības

Mēs saglabājam visu informāciju, ko savācam par jūsu mijiedarbību ar uzņēmumu Teva. Jūsu informācija tiks uzglabāta divus gadus vai arī tik ilgi, cik tas ir nepieciešams iepriekš minētajiem nolūkiem saskaņā ar piemērojamajiem tiesību aktiem.

Jums ir tiesības saskaņā ar attiecināmo likumu lūgt uzņēmumam Teva uzglabātās informācijas kopiju, šo informāciju labot, dzēst vai ierobežot tās apstrādi, vai arī lūgt mums pārsūtīt daļu no tās citām organizācijām. Jums ir arī tiesības iebilst pret kādu datu apstrādes daļu. Šīs tiesības var būt ierobežotas dažās situācijās, piemēram, ja mēs varam uzrādīt juridisku nepieciešamību pēc jūsu personīgo datu apstrādes.

Jūs varat atsaukt savu piekrišanu datu apstrādei (kur tādu esat devuši) jebkurā laikā.

Lai izmantotu savas tiesības attiecībā uz saviem personīgajiem datiem, lūdzu, sazinieties ar mums. Ja jūs dzīvojat Eiropā, lūdzu, rakstiet mums uz EUPrivacy@tevaeu.com. Ja citur, lūdzu, rakstiet uz IL_Privacy.Tevail@teva.co.il.

Mēs ceram, ka varēsim atbildēt visiem jūsu jautājumiem par to, kā mēs apstrādājam jūsu personīgos datus. Ja jums ir kādas šaubas par to, kā mēs apstrādājam jūsu personīgos datus, jūs varat sazināties ar uzņēmuma Datu aizsardzības biroju, rakstot mums. Ja jūs dzīvojat Eiropā, jūs varat rakstīt mums uz EUPrivacy@tevaeu.com. Ja jums ir kādas neatrisinātas bažas, jums ir arī tiesības sūdzēties datu aizsardzības iestādēm vietā, kurā jūs dzīvojat, strādājat vai uzskatāt, ka ir noticis datu aizsardzības pārkāpums.

Kompetentā nacionālā datu aizsardzības iestāde uzņēmumam UAB Teva Baltics ir Lietuvas Valsts datu aizsardzības inspekcija (Valstybinė Duomenų Apsaugos Inspekcijahttp://www.ada.lt; e-pasts: ada@ada.lt), kas atrodas Viļņā, Lietuvā. Pilnīgu datu aizsardzības iestāžu sarakstu var atrast Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē: http://ec.europa.eu/justice/data-protection/article-29/structure/data-protection-authorities/index _en.htm.

Starptautiska datu pārsūtīšana

Uzņēmums Teva darbojas starptautiskā mērogā un var pārsūtīt daļu jūsu informācijas uz valstīm ārpus jūsu valsts un ārpus Eiropas Ekonomikas zonas (t.sk. uz Izraēlu un ASV). Dažām no šīm valstīm var nebūt ekvivalenta datu aizsardzības likumdošana. Pārsūtot informāciju uz Izraēlu, uzņēmums Teva balstās uz Eiropas Komisijas atbilstības lēmumu (adequacy decision) attiecībā uz datu pārsūtīšanu no Eiropas Savienības uz Izraēlu. Pārsūtot informāciju uz ASV, uzņēmums Teva izmanto Teva Pharmaceutical USA Ltd. privātuma vairoga (Privacy Shield) sertifikāciju. Pārsūtot informāciju uz citām valstīm ārpus Eiropas Ekonomikas zonas, uzņēmums Teva galvenokārt paļaujas uz Eiropas Komisijas apstiprinātajiem standarta līguma pantiem. Informācija par attiecīgo mehānismu tiek sniegta pēc pieprasījuma EUprivacy@tevaEU.com.

Grozījumi šajā privātuma paziņojumā

Ja mūsu privātuma paziņojums jebkādā veidā mainīsies, uzņēmums Teva šajā lapā ievietos atjauninātu paziņojuma versiju. Regulāra šīs lapas pārskatīšana nodrošinās, ka jūs vienmēr zināsiet, kādu informāciju mēs ievācam, kā uzņēmums Teva to izmanto un kādos gadījumos, ja tādi būs, mēs to kopīgosim ar citām pusēm.

Spēkā stāšanās datums: 02.04.2018.