Mūsu vērtības pauž mūsu uzskatus, atklāj labāko un vada mūs visā, ko darām. Mūsu misiju un vērtības atklāja mūsu cilvēki. Tas izauga no stāstiem, kas parāda mūsu īpašo garu un kultūru, un pārstāv tās īpašības, kas padara mūs unikālus.

Uzņēmuma Teva misija ir būt globālajiem līderiem patentbrīvo medikamentu un biofarmācijas jomā, tādējādi uzlabojot pacientu dzīves.

Tas piešķir nozīmi visam, ko mēs darām, un ir iemesls tam, kāpēc no rīta ierodamies darbā. Tāpēc mēs – Teva darbinieki – liekam lietā savu apņēmību, spējas un prasmes, kā arī aizrautību un cilvēcisko pieeju, lai uzlabotu dzīvi un veselību miljoniem cilvēku visā pasaulē. Mūsu misija un vērtības nosaka to, ka ikviena mūsu lēmuma pamatā ir mūsu pacientu, klientu, kolēģu un kopienu intereses.

Artboard 1 copy.png

Esam piemērs citiem
Mēs tiecamies būt savas industrijas līderi vidē, kas pastāvīgi mainās. Mēs cenšamies būt pirmie tirgū un īstenot iespējas. Mēs uzskatām, ka uzņēmuma līderību veicina mūsu cilvēki.

Artboard 1 copy 2.png

Mērķtiecība un atbildība
Mēs esam mērķtiecīgi it visā, ko darām. Mēs nosakām skaidrus mērķus un koncentrējam savu uzmanību, pūles un enerģiju, lai tos sasniegtu. Mēs izpildām solīto un atbildam par savām darbībām un to rezultātiem.

Artboard 1 copy 3.png

Kopā varam vairāk
Mēs visi strādājam vienam uzņēmumam - Teva. Strādājot ciešā sadarbībā un saskaņā, mēs esam efektīvāki, izmantojam visu savu potenciālu un tādējādi veicinām mūsu panākumus.

Artboard 1 copy 4.png

Inovācijas ar pievienoto vērtību
Mēs ieviešam jauninājumus, lai radītu mūsu pacientiem, partneriem veselības aprūpes sistēmā un ieinteresētajām pusēm pievienoto vērtību. Mēs visu laiku cenšamies atrast aizvien labākus un oriģinālus veidus, kā būt labākajiem, radot risinājumus šī brīža un nākotnes nepieciešamībām.

Artboard 1 copy 5.png

Mums rūp
Mums rūp. Mums rūp mūsu pacientu, aprūpētāju un kopienu labsajūta. Mums rūp mūsu kolēģi, un mēs veidojam cieņpilnu, daudzveidīgu un tolerantu darba vidi

Artboard 1.png

Strādājam tā, lai ģimene ar mums lepotos
Uzņēmums Teva uzlabo cilvēku veselību un labsajūtu katru dienu. To mēs panākam, darbojoties godprātīgi un uzturot augstākos kvalitātes, ētikas un atbilstības standartus.