1. Rūpes par veselību
  2. Autori
  3. Kimbija Jagnandāna
Kimbija Jagnandāna

Kimbija Jagnandāna

Kimbija ir ieguvusi divus bakalaura grādus Oburnas universitātē (Auburn University). Viens grāds ir iegūts biomedicīnas zinātnēs, savukārt otrs – zooloģijā. Viņa ir ieguvusi arī maģistra grādu Floridas universitātē (University of Florida) tiesu ekspertīzē DNS un seroloģijā. Viņa sevi uzskata par zinātnes “nūģi”. Brīvo laiku Kimbija pavada ar saviem suņiem Kenobi un Meisu Vindu, labprātīgi iesaistās Amerikas Sirds asociācijas darbībā un mīl doties ārzemju ceļojumos. Viņas pēdējais ceļojums bija uz Dienvidāfriku un Namībiju.

Kas ir Kimbija ?

Kimbija ir ieguvusi divus bakalaura grādus Oburnas universitātē (Auburn University). Viens grāds ir iegūts biomedicīnas zinātnēs, savukārt otrs – zooloģijā. Viņa ir ieguvusi arī maģistra grādu Floridas universitātē (University of Florida) tiesu ekspertīzē DNS un seroloģijā. Viņa sevi uzskata par zinātnes “nūģi”. Brīvo laiku Kimbija pavada ar saviem suņiem Kenobi un Meisu Vindu, labprātīgi iesaistās Amerikas Sirds asociācijas darbībā un mīl doties ārzemju ceļojumos. Viņas pēdējais ceļojums bija uz Dienvidāfriku un Namībiju. 

Īss situācijas apraksts – pieredeze ar kardiovaskulārās sistēmas slimību

Pēc sirdslēkmes 38 gadu vecumā Kimbija tagad ir aktīva veselības aizstāve un cer iedvesmot citus dzīvot sirdij veselīgu dzīvi. Viņa cer, ka viņas emuārs sniegs ieskatu citiem, kā ir dzīvot ar sirds slimību, esot tik jaunam.

Vairāk par Kimbijas piedzīvoto ar sirds slimību lasiet tīmekļa vietnē www.loveyourheartblog.com. Sekojiet viņai Facebook, Instagram un Twitter.

Sociālie mediji:

Facebook: 2 tūkstoši sekotāji
Instagram: 1,3 tūkstoši sekotāji
IMDB: https://www.imdb.com/name/nm7080427/

 
NPS-LV-NP-00056


Raksta autors Kimbija

Maldīgie priekšstati par sirds slimībām

Kimbija Jagnandāna
Lasīt vairāk

6 veidi, kā pēc sirdslēkmes atgūt savā dzīvē pozitīvu noskaņojumu

Kimbija Jagnandāna
Lasīt vairāk

6 padomi, kā pēc sirdslēkmes ievērot jauno uztura plānu

Kimbija Jagnandāna
Lasīt vairāk

5 veidi, kā aprūpētāji var palīdzēt pēc sirdslēkmes

Kimbija Jagnandāna
Lasīt vairāk
 
Back to top button